Audrey Hepburn s jej miláčikom Pippin

Audrey Hepburn so svojím miláčikom Pippin v roku 1958. Dvojica si mala zahrať vo filme Green Mansions (1959), ktorý bol natočený podľa románu W. H. Hudsona. 

Príbeh, v ktorom dievča (Rima) žije v juhoamerickej džungli ako akási kráľovná zvierat. Štúdio požiadalo Hepburn, aby si srnku adoptovala, aby si na seba zvykli. 

To sa jej podarilo tak dobre, že sa ich nedalo od seba oddeliť. Ako v rozprávke. Všade, kam išla Audrey, Pippin šla za ňou.

Audrey pre srnku vyrobila špeciálne lôžko z vane, aby sa jej dlhé nohy zmestili. Bolo jej povedané, aby Pippin kŕmila mliekom z dojčenskej fľaše.

Po dokončení filmu mala Hepburn ísť na ďalšie natáčanie. Kvôli tomu musela srnku vrátiť obchodníkovi so zvieratami, čím sa to malo skončiť. 

Srnke sa však herečka tak zaľúbila, že po jej odchode odmietla jesť aj spať a nakoniec ochorela. Museli zavolať Hepburn, aby prišla zvieratko utešiť, čo bez váhania urobila.

Audrey pravidelne navštevovala chorú Pippin a jej stav sa zlepšil. Postupne znižovali počet návštev, aby si zviera zvyklo byť bez nej. 

Počas natáčania filmu The Unforgiven (1960) herečku zhodil kôň. Dala priviesť Pippin do ich domu, aby teraz povzbudila a utešila Pippin ju.