Bývalá Miss Nude Universe a náboženská kazateľka

Toto je Kellie Everts, vlastným menom Rasa von Werder, bývalá Miss Nude Universe. Raz prišla s nápadom, že prečo by nemohla byť hoci aj striptérka náboženskou kazateľkou?! Tak sa ňou stala.

Získala tituly Miss Nude Universe v júli 1967, Miss Americana 2. miesto a Best Body v roku 1972 (na rovnakom pódiu so Schwarzeneggerom), Miss Body Beautiful 2. miesto v roku 1973. 

Miss Body Beautiful U.S.A prvé miesto v roku 1974 a Miss Americana 2. miesto & Best Body 1974 (opäť rovnaké pódium s Arnoldom Schwarzeneggerom). 

Bola kulturistkou a robila aj striptíz. To v kombinácii s jej silnou evanjelickou výchovou z detstva viedlo k tomu, že sa začala prezentovať, ako (vo voľnom preklade) Striptérka pre Boha.

Na fotografii prezentuje svoje vystúpenie v apríli 1979 v divadle Metro v Toronte. Bolo to potom, ako defakto vytvorila ženský bodybuilding, keď dostala ženskú kulturistiku do Playboya.

Tak si to zhrňme. Z evanjelickej kazateľky sa stala kulturistka. Začala tancovať burlesque a dala sa na striptíz. Deväťkrát sa objavila v časopise Playboy a dostala tak do povedomia ženskú kulturistiku.

Povyhrávala nespočet cien v súťažiach krásy, kulturistiky a fitness. Potom, ako ju už nepustili súťažiť, začala točiť porno. Nie, ako herečka, ale ako producerka. Dnes má 78 rokov a je vdova.